Nabídka mobilhomů

Poptávky

*

Pro našeho klienta, který se na nás obrátil s konkrétním požadavkem ke koupi rodinného domu, hledáme vhodnou nemovitost, která by jeho nároky uspokojila..

*

Pro našeho klienta, který se na nás obrátil s konkrétním požadavkem ke koupi nebo k pronájmu průmyslového objektu, hledáme v této sekci nemovitosti, které by jejich nároky uspokojily..

Hledáme nemovitost Pro naše klienty, kteří se na nás obrátili s konkrétními požadavky na svůj budoucí domov hledáme v této sekci nemovitosti, které by jejich nároky uspokojily. Jestliže podobnou nemovitost vlastníte a uvažujete o jejím prodeji či pronájmu, rádi se o vše postaráme.

Poptávka po koupi investičního bytu 1+kk či 2+kk Pro naše klienty hledáme novou investiční příležitost, možná nám ji pomůžete najít právě Vy. Měla by splňovat následující parametry. Velikost bytu: 1+kk nebo 2+kk s balkonem/terasou/lodžií/zahradou, celková výměra minimálně však 33 m2. Lokalita: Brno,Brno - venkov, Kuřim, Blansko, Boskovice. Výhodou: sklep/koje, parkování (garáž, parkovací stání) Cena: do 3.300.000,-Kč. Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.

Hledáme stavební parcelu Pro jednoho z našich klientů hledáme pozemek určený k výstavbě chalupy k rekreaci či rodinného domu "bydlení venkovské" v olomouckém kraji či širším okolí, dobrá dopravní dostupnost. Velikost pozemku od 500m2. IS.

Vyhledávání nemovitostí

WWW stránky dodala společnost ART Data, s.r.o.. Napojeno na Realitní software ESTATIX a Redakční systém REDIX.